Berlin film pazarina katilan yabanci festival yonetici ve film sirketleri listesi

FİLM FESTİVALLERİ

  • Abloom Film Festival – Faridah Shakoor / Norveç

faridah@abloom.nowww.abloom.no

  • Aesthetica Short Film Festival / İngiltere

info@aestheticamagazine.comwww.asff.co.uk

  • Ale Kino Film Festival – Marta Grzesiuk  / Polonya

festiwal@alekino.comwww.alekino.com

  • Ale Kino Film Festival – Marta Jodko / Polonya

mjodko@alekino.comwww.alekino.com

  • Beiurut International Women Film Festival – Sam Lahoud / Lübnan

slahoud.bfs@gmail.com

  • CANB SHRT Film Festival – John Frohlich / Avustralya

info@csff.com.auwww.csff.com.au

  • Cannes Film Festival (Quinzaine des Realisateurs / Directors’ Fortnight) – Paolo Bertolin / Fransa

info@quinzaine-realisateur.com

  • Chelsea Film Festival – Sonia Jean-Baptiste / ABD

sonia@chelseafilm.org –  www.chelseafilm.org

  • China International Children’s Film Festival – Betty Li Yuan / Çin

bettyliyuan@163.comwww.cicfif.cn

  • Cinecitta International Film Festival – Jack Vermee / İtalya

jvermee@gmail.com

  • Cinema in Sneakers Film Festival For Kids And Youth – Karolina Smigiel / Polonya

karolina@kinowtrampkach.plwww.kinowtrampkach.pl

 

  • Cineways Film Festival – Dr. Michael Flintrop / Almanya

michael.flintrop@cineways-filmfestival.de

  • Connecticut LGBT Film Festival – Shane Engstrom / Amerika

director@outfilmct.org

  • Dhaka International Film Festival – Ahmed Muztaba Zamal / Bangladeş

ahmedshovan@gmail.comwww.dhakafilmfestival.org

  • East & West Film Festival – Barbara Lorey / Rusya

barbaralorey@gmail.comwww.east-west-festival.ru

  • Edinburgh Film Festivali – Emma Boa / İngiltere

emma.boa@edfilmfest.org.uk

  • Elgouna Film Festival – Amir Ramses / Mısır

amir@elgounafilmfestival.com

  • European Film Academy – Saudra Leege / Almanya

s.leege@europeanfilmacademy.org

  • Fajr Film Festival – Kamyar Mohsenin / İran

prog@fajriff.comwww.fajriff.com

  • Faroe Islands International Minority Film Festival – Nadia Abraham / Faroe Adaları

nadia@fimff.fowww.fimff.fo

  • First Cut Lab – Matthieu Darras

matthieu.darras@firstcutlab.eu

  • Frameline Film Festival – Peter L. Stein / Amerika

pstein@frameline.org

  • Houston Turkish Film Festival – Marian Masone / Amerika

marianmasone@gmail.com

  • International Film Festival For Children and Youth – Hamed Soleimanzadeh / İran

soleimanzadeh.hamed@gmail.com –  www.icff.ir

  • Jinzhen International Short Film Festival – Thom Palmen / Çin

thompalmen@gmail.com

  • Karlovy Vary International Film Festival – Anna Purkrabkova / Çekya

purkrabkova@kviff.com

  • Kino Mediterranean Film Festival – Alen Munitic / Hırvatistan

alen@fmfs.hrwww.fmfs.hr

  • Kolkata International Children’s Film Festival – Nirmal Dhar / Hindistan

sangbandpratidin@vsnl.comaskcukolkata@gmail.com

  • Locarno Film Festival – Charlotte Corchete / İsviçre

charlotte.corhete@locarnofestival.ch

  • London Short Film Festival – Philip Ilson / İngiltere

philip@shortfilms.org.uk

  • Love is Folly Film Festival – Alexander Grozev / Bulgaristan

agrozev@nfc.bgwww.loveisfolly.org

  • Lunenburg Doc Fest – Pamela Segger / Kanada

psegger@lunenburgdocfest.com

  • Mednarodni Filmfest Kranjska Gora – Matjaz Javsnik / Slovenya

javsnik.javsnik@gmail.com

  • Moscow Film Festival – Evgenia Tirdatova / Rusya

tirdatova@yahoo.com  www.moscowfilmfestival.ru

  • Mostra de Valencia Film Festival – Eduardo Guillot / İspanya

program@lamostradevalencia.com

  • Oulu International Children’s and Youth Film Festival – Anna Asplund / Finlandiya

anna.asplund@oufilmcenter.fiwww.oulunelokuvakeskus.fi/lef

  • Perlen – Queer Film Festival Hannover – Annika Döriug / Almanya

perlen-hannover@jmx.de

  • Prishtina International Film Festival – Vjosa Berisha / Kosova

vjosa@prifilmfest.org

  • PROlogue International Film Festival – Mukhlisa Azizova / Özbekistan

info@uzbekistanfilmcommission.com

  • River Film Festival –  Emilio Della Chiesa / İtalya

direzione@riverfilmfestival.org  – www.riverfilmfestival.org

  • River Film Festival –  Romina Zanon / İtalya

romina.zanon@riverfilmfestival.org  – www.riverfilmfestival.org

  • Sarajevo Film Festival – Elma Tataragic / Bosna – Hersek

competition.info@sff.ba

  • Seattle Turkish Film Festival – Şirin Aysan / ABD

sirinaysan@gmail.com

  • Schlingel International Film Festival – Marion Schöffler / Almanya

info@ff-schlingel.de

  • Sheffield Doc Fest / İngiltere

www.sheffdocfest.com

  • Taiwan International Children’s Film Festival – Waro Hsueh / Tayvan

tecinema@gmail.com

  • The Palace International Film Festival – Tsanko Vasilev / Bulgaristan

director@inthepalace.comwww.inthepalace.com

  • Tirana International Film Festival – Agron Domi / Arnavutluk

agron.domi@tiranafilmfest.com

  • Thessaloniki International Film Festival – Dimitris Kerkinos / Yunanistan

kerkinos@filmfestival.gr –  www.filmfestival.gr

  • Tokyo International Film Festival – Yoshi Yatabe / Japonya

yoshi.yatabe@tiff-jp.net

  • Toronto International Film Festival – Geoff Macnaughton / Kanada

gmacnaughton@tiff.net

  • Ulju Mountain Film Festival – Jinna Lee / Kore

umffprogrammer@gmail.comwww.umff.kr

  • Queer Film Festival Karlsruhe – Danica Schlosser / Almanya

danica@pridepictures.dewww.pridepictures.de

  • Warsaw Film Festival – Agniezska Oryl / Polonya

films@wff.pl

  • Within The Family Film Festival – Andrej Kungurov / Rusya

and-kungurov@yandex.ruwww.vkrugu7i.ru

  • Würzburg Film Festival – Christian Molik / Almanya

christianmo@gmx.dewww.filmwochenende.de

  • Zero Plus International Film Festival – Alexander Shkolenko / Rusya

a.sh@zeroplusff.ru

 

KURUMLAR

  • Albanian National Center of Cinematography – Ilir Butka / Arnavutluk

ilir.butka@nationalfilmcenter.gov.al

  • Art Council of Mongolia – Odgerel Odonchimed / Moğolistan

odgerel@artscouncil.mn

  • Balkan Film Market – Andamion Murataj

andamion.murataj@balkanfilmmarket.com

  • Bulgarian National Film Center – Gergana  Dakovska / Bulgaristan

gergana@nfc.bg

  • Greek Film Center – Panos A. Thomaidis / Yunanistan

panos.thomaidis@gfc.gr

  • Fondazione Sardegna Film Commission – Susanna Tornesello / İtalya

projects@sardegnafilmcomission.it

  • Uzbekistan Film Commission – Sandjar Khalmedov / Özbekistan

info@uzbekistanfilmcommission.com

 

 

DAĞITIM – SATIŞ ŞİRKETLERİ ile TELEVİZYONLAR

  • Amir Abbas Ashraf / İran – IRIB

ashraf@irib.irwww.namayeshtv.ir

  • Changiz Hasani / İran

ch.hesam1339@yahoo.com

  • Deepak Jayaram / İngiltere – MinerSinc

deejay@minersinc.io

  • Francesco De Lorenzo / İtalya – ViewMovie

direzionecommerciale@cdfpictures.comwww.viewmovie.eu

  • Hauk Markus / Almanya – Spot Film Network

h.markus@spotfilm.de

  • Kavi Jumani / Hindistan – Empire Networks LLP

empiremedia@gmail.com

  • Matthew Dilts-Williams / Amerika – Phantom Pain Films

info@phantompainfilms.com

  • Megan Fu / Çin – Huawei Technologies Co.

fulinlin@huawei.com

  • Monika Mikusova / Slovakya – rtv

monika.mikusova@rtvs.sk

  • Pablo Ren / Çin – Mobius Culturt

stcultureren@gmail.com

  • Patricia Barsanti / Fransa – Societe Cinematographie Lyre

cinelyre@orange.fr

  • Polina Marufenko / İngiltere – Amadeus Entertainment

assistant@amadeus-ent.com

  • Rujia Meng / Çin – Hualu Publishing&Media Company

mengrj@hualupm.com.cn

  • Salim Khassa / Amerika – LBYL Films

moviebusiness@lbylfilms.net

  • Stephanie Holzer / Almanya – Anime House

service@anime-house.de

  • Till Faber / Almanya – anixa tv

t.faber@anixehd.tv

  • Vik Nunko / Amerika – bit max

vik@bitmax.net

 

YÖNETMEN VE YAPIMCILAR

  • Alan M. Trow BSC / İngiltere

kesulat@alanmtrow.com

  • Ana Rodriguez Rosell / İspanya – JanaFilm

ana@janafilms.com

  • Asteris Koutoulas / Almanya – Asti Music

koutoulas@asti-music.dewww.asteris-koutoulas.de

  • Ayshea Halliwell / Lüksemburg

hq@ayshea.net

  • Guido Broscheit / Almanya

broscheit@guidobroscheit.de

  • Gülin Sertbaş /Almanya

info@guelinsart.de

  • Ina Sotirova / Amerika

ina.sotirova@gmail.com

  • Marc Teuscher / Almanya

marcteuscher@gmail.com

  • Stephan Talneau / Fransa

talneau@yahoo.fr

  • Ulrich Stiehm / Almanya – aspekt medienproduktion

ulrich.stiehm@aspekt-medienproduktion.de

 

ORTAK YAPIM ARAYANLAR

  • Abbas Khaled  / Mısır

info@gusour.comfilm@sphinxagency.com

  • Adriana Chiesa Di Palma / İtalya – Adriana Chiesa Enterprises

info@adrianachiesaenterprises.com

  • Alemberg Ang / Filipinler vy/ac productions

alem@vyacprod.com

  • Amir M. Jarideh / Pakistan – Seven Sky Film

info@sevenskyfilm.com

  • Analisa Chapman / Jamaika – Jamaica Film & Television Association

info@jaftaonline.org

  • Angelika Blegarczyk / Polonya – Mizar Films

angelika@mizarfilms.pl

  • Anisa Sabiri / Tacikistan

sabirianisa@gmail.com

  • Antony Meadley / İngiltere

allied_aviation@hotmail.comwww.antonymphotography.com

  • Artemis Kobra / Almanya

artemiskobra@gmail.com

  • Atilla Akgül  / Almanya – barbarossafilm

atillaakguel@barbarossafilms.de

  • Alemberg Ang / Filipinler vy/ac productions

alem@vyacprod.com

  • Camilla Storey / İngiltere – TMS

camilla@tmsproductions.co.uk

  • David Safarian / Almanya – Studio DS

safariandavid@hotmail.com

  • Edgar Baghdasaryan / Ermenistan

e.baghdasaryan@mail.ru

  • Erin Semine Kökdil, Almanya

erinkokdil@gmail.com

  • Gustavo Lievano / İspanya – arx anima

gustavo.lievano@arxanima.com

  • Inadelso Cossa / Mozambik

inadelsocossa@gmail.com

  • Marc Grewe / Almanya – German Production Service

info@german-production-service.comwww.german-production-service.com

  • Oliver Safo / Gana – Ingenius Africa

safo@ingeniusafrica.com

  • Peter Kus / Rusya – DI Agency, LLC

p.kus@di-agency.ru

  • Rebecca Sanchez Lopez / İspanya – Kepler Mission Films

rebeca@keplermissionfilms.com

  • Shridhar / İngiltere – Telic Studios

shridhar@telic-studios.com

  • Sergej Stanojkovski  / Almanya – SSPFILM

sspgermany@gmail.com

 

DİĞERLERİ

  • Ahmed Abbas / Birleşik Arap Emirliği – DigiSay

abbas@digisay.com

  • Alma Baca / İsviçre, Meksika – Collot Baca Subtitling

almab@collotbaca-subs.comwww.collotbaca-subs.com

  • Antonina Belinska / Ukrayna – Belinska Cinema Costume

info@cinemacostume.com

  • Barbara Lorey de Lacharriére / Fransa

barbaralorey@gmail.com

  • Bells Hughes / Amerika, Azerbaycan – i2i Media

bells@i2ic.com

  • Daniel Tenne / Almanya – Baden-Württemberg Film Akademisi

daniel.tenne@filmakademie.de

  • Eliska Maleckova / Çekya – MIDPOINT

eliska.maleckova@famu.czwww.midpoint-center.eu

  • Jean U lic zay / Almanya – UBU Productions

info@ubu-productions.com

  • Jennifer Lapidakis / Almanya – darkis production

jl@darkis-production.de

  • Jivi Singh / Amerika – iFundFilm

jivi@ifundfilm.com

  • N. Gujr / Almanya, Hindistan – Custard Apple Pictures

mg@icustardapple.com

  • Martina Gerlach / Almanya

martina@tangomania-berlin.eu

  • Mariajose Zuazo Aranibar / İspanya – PlayLabFilms

mariajose@playlabfilms.com

  • Masami Kawamura / Japonya – Senlis Inc.

kawamura@senlis.co.jp

  • Millie Zhou / İngiltere – Plus One Film

jia.zhou@ucl.ac.uk

  • Tiziana Santoro / Amerika, Almanya, Hindistan – Lingual Consultancy

tiziana.santoro@lingualconsultancy.com